VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie

16.05.2021

1. Dzisiaj dzieci naszej parafii, na Mszy św. o godzinie 10.00, przystąpią do I Komunii Świętej. Otoczmy je i ich rodziny naszą modlitwą.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 – Rocznica I Komunii św. dla dzieci klas IV. Próba i spowiedź we wtorek o godz. 18.45
  3. Nabożeństwa majowe w naszym kościele o godz. 17.45. Bardzo dziękuję za uporządkowanie terenu przy kapliczkach i krzyżach i przystrojeniu tych miejsc modlitwy.
  4. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Jadwigi Śląskiej.
  5. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 31 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  6. W sobotę rocznica konsekracji biskupiej i ingresu Pasterza naszej diecezji.
  7. Codziennie w naszym kościele odbywa się spowiedź. Zapraszamy szczególnie tych, którzy nie byli u spowiedzi wielkanocnej.
  8. Prasa religijna.
  9. Intencje Mszalne
  • W minionym tygodniu odszedł do wieczności:

+ Krzysztof Białek, Grodzisk, l. 64