OGŁOSZENIA PARAFIALNE
VIII Niedziela Wielkanocna –
UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
04.06.2023

1. Dzisiaj na mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja z racji I niedzieli miesiąca, modlitwy o powołania i nabożeństwo czerwcowe. Feretrony, chorągwie, bielanki, kwiatkosypki. Asysta, strażacy. Dzisiaj kończy się czas przystąpienia do komunii wielkanocnej.
2. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania
3. W czwartek przypada Boże Ciało. Zapraszamy na Msze święte o 7.30 i 10.00. Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy wyruszy tradycyjną trasą po Mszy św. o godz. 10.00. Prosimy, o zachowanie zasad bezpieczeństwa, o wzięcie chorągwi i feretronów. Zapraszamy bielanki, dzieci komunijne i rocznicowe.
4. W dniach 13 października – 15 października organizowana jest w naszej parafii autokarowa pielgrzymka do sanktuariów Maryjnych Pomorza Zachodniego.
5. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Rodziny
6. Prasa religijna
7. Wyjazd do Lichenia w piątek po Bożym Ciele dla dzieci komunijnych. Sprzed kościoła o godz. 7.00
8. W tym tygodniu odeszła do wieczności:
+ Iwona Dudka, l. 37, Rozdzielna