OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VIII Niedziela Wielkanocna –

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

23.05.2021

 

 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 – Rocznica I Komunii św. dla dzieci klas IV.
 2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele o godz. 17.45.
 3. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Jana Pawła II.
 4. Przygotowujemy się do Bożego Ciała. Prosimy o przygotowanie skromnych ołtarzy:
  1. przy szkole – rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły
  2. przy posesji p. Łukasików – mieszkańcy Szczecina
  3. przy posesji p. Karwackich – Koła Żywego Różańca św. Małgorzaty i św. Joanny Beretty Molli.
  4. przy strażnicy – strażacy z OSP Lubianków.

 

 1. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 31 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
 2. Codziennie w naszym kościele odbywa się spowiedź. Zapraszamy szczególnie tych, którzy nie byli u spowiedzi wielkanocnej.
 3. W środę dzień MAMY. Pamiętamy o naszych mamach tych żyjących i tych, których już nie ma z nami tutaj.
 4. W czwartek o godz. 18.30 próba dla bierzmowanych. Obecność obowiązkowa.
 5. Prasa religijna.
 • Intencje Mszalne
 1. W dniach 24-26 września 2021 organizujemy pielgrzymkę parafialną do Sanktuariów Wielkopolski – śladem Św. Józefa i bł. Edmunda Bojanowskiego. Jak wiemy 2021 r. został ogłoszony przez Papieża Franciszka „Rokiem św. Józefa.” W programie Kalisz/ Narodowe Sanktuarium Św. Józefa, Gostyń – Sanktuarium Matki Bożej- Świętogórskiej Róży Duchownej, Luboń- Opactwo Benedyktynów, Górka Duchowna- Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, Luboń – Sanktuarium Bł. Edmunda Bojanowskiego. Poznań Karmelici Bosi – Diecezjalne Sanktuarium Św. Józefa. W czasie pielgrzymki zapewniamy: opiekę duchową Kapłana, a także interesujący program turystyczny, 2 noclegi w nowoczesnym Domu Wypoczynkowo – Rekolekcyjnym  w Zaniemyślu, wyżywienie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę przewodników, ubezpieczenie, przejazd wygodnym autokarem, Koszt pielgrzymki 480 zł. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Panią Joanną Kucińską . która poprowadzi zapisy. Nr telefonu można otrzymać w Zakrystii . Przy zapisach prosimy o wpłatę 200 zł ponieważ musimy do 18 czerwca wpłacić zaliczkę za noclegi.