1. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele po mszy św. wieczornej
  2. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  3. Biskupi podjęli jednogłośną decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej oraz w święta nakazane. Dyspensy zostaną zniesione z dniem 20 czerwca bieżącego roku
  4. W sobotę w parafii Skoszewy IV Dekanalny Dzień Młodych
  5. Prasa religijna.
  6. W dniach 24-26 września 2021 organizujemy pielgrzymkę parafialną do Sanktuariów Wielkopolski – śladem Św. Józefa i bł. Edmunda Bojanowskiego., Koszt pielgrzymki 480 zł. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Panią Joanną Kucińską . która poprowadzi zapisy. Nr telefonu można otrzymać w Zakrystii . Przy zapisach prosimy o wpłatę 200 zł ponieważ musimy do 18 czerwca wpłacić zaliczkę za noclegi.
  7. Dziękujemy Panu Władysławowi Mikołajczykowi z Lubiankowa za skoszenie trawy na cmentarzu, dziękujemy za przycięcie tui przy plebanii Pani Kulczyk z Grodziska
  8. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w niedzielę 27 czerwca o godz. 12.00
  9. Intencje Mszalne
  10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:

+ Stanisław Maciejewski, Grodzisk, l. 74