OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XIII Niedziela Zwykła
02.07.2023

1. W czwartek – I czwartek miesiąca po mszy św. wieczornej wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwy o powołania. Po mszy św. spotkanie grupy Ojca Pio, W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu. W piątek rozpoczynamy czterdziestogodzinne nabożeństwo przed odpustem św. Małgorzaty. Jest to czas dorocznej adoracji Najśw. Sakramentu. W piątek i sobotę adoracja będzie się rozpoczynać Mszą św. o godz. 7.30, a kończyć o 21.00 Apelem Jasnogórskim. W niedzielę adoracja zostanie wznowiona po Mszy św. o godz. 9.00. Mieszkańcy każdej miejscowości mają dla siebie jedną godzinę adoracji. Porządek wywieszony jest w gablotach przed kościołem oraz znajduje się na stronie internetowej parafii.
2. W niedzielę 09 lipca – odpust ku czci św. Małgorzaty. Msze święte w naszym kościele o godz. 7.30, 9.00 i 12.00. Po sumie procesja eucharystyczna Zapraszam asystę parafialną, ministrantów, bielanki, strażaków, osoby niosące feretrony i chorągwie. Dzieci komunijne i rocznicowe przychodzą w strojach komunijnych.
3. Sprzątanie kościoła przed odpustem i terenu przy kościele w czwartek o godz. 9.00. Prosimy o pomoc mieszkańców wioski ząbki i Zawady
4. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Ojca Pio
5. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka (odbiór) będzie miała miejsce 19 lipca o godz. 11.00.
6. Intencje Mszalne
7. W tym tygodniu odeszła do wieczności:
a) Śp. Halina Andrzejczak, Zawady, lat 74