OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIII Niedziela Zwykła

26.06.2022

  1. Dzisiaj msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 12.00
  2. W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30. Msza św. wieczorna o godz. 16.00, po mszy św.– nabożeństwo do NSPJ.
  3. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Małgorzaty.
  4. Gminna Biblioteka Publiczna w Dmosinie oraz Przyparafialny Zespół Charytatywny Caritas organizują w czwartek 14.07 wyjazd do Płocka do zoo, zapisy w bibliotece do dnia 11 lipca.
  5. Prasa katolicka – specjalny numer Gościa Niedzielnego 12 zł
  6. Gminna Biblioteka Publiczna w zaprasza na Dzień Dziecka połączony z Piknikiem Rodzinnym, który odbędzie się 9 lipca o godzinie 17.00 w świetlicy w Ząbkach. W programie animacje taneczno-sportowe pod okiem animatora grill, zabawy
  7. 10 lipca w niedzielę odbędzie się kiermasz ciast zorganizowany przez Caritas Parafialną. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na Piknik Rodzinny, który będzie miał miejsce 27 sierpnia w sobotę o godz. 16.00
  8. Podziękowanie za skoszenie trawy p. Kuśmierek Jacek
  9. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka (odbiór) będzie miała miejsce 23 lipca o godz. 9.00 Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą misje w najbiedniejszych krajach świata. Można też ofiarować symboliczną cegiełkę dokonując wpłaty na konto podane na ulotce.
  10. Intencje Mszalne