OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIV Niedziela Zwykła

03.07.2022

 1. W czwartek – I czwartek miesiąca po mszy św. wieczornej wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwy o powołania. Po mszy św. spotkanie grupy Ojca Pio
 2. W piątek rozpoczynamy czterdziestogodzinne nabożeństwo przed odpustem św. Małgorzaty. Jest to czas dorocznej adoracji Najśw. Sakramentu. W piątek i sobotę adoracja będzie się rozpoczynać Mszą św. o godz. 7.30, a kończyć o 21.00 Apelem Jasnogórskim. W niedzielę adoracja zostanie wznowiona po Mszy św. o godz. 9.00. Mieszkańcy każdej miejscowości mają dla siebie jedną godzinę adoracji. Porządek wywieszony jest w gablotach przed kościołem oraz znajduje się na stronie internetowej parafii.
 3. W niedzielę 10 lipca  – odpust ku czci św. Małgorzaty. Msze święte w naszym kościele o godz. 7.30, 9.00 i 12.00. Po sumie procesja eucharystyczna Zapraszam asystę parafialną, ministrantów, bielanki, strażaków. Dzieci komunijne i rocznicowe przychodzą w strojach komunijnych. Sumę odpustową odprawi ks. Wojciech Kmak pracujący w Rawie Mazowieckiej.
 4. Sprzątanie kościoła przed odpustem i terenu przy kościele w czwartek o godz. 9.00. Prosimy o pomoc mieszkańców wioski Szczecin
 5. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Ojca Pio
 6. Gminna Biblioteka Publiczna w Dmosinie oraz Przyparafialny Zespół Charytatywny Caritas organizują w czwartek 14.07 wyjazd do Płocka do zoo, zapisy w bibliotece do dnia 11 lipca.
 7. Gminna Biblioteka Publiczna w zaprasza na Dzień Dziecka połączony z Piknikiem Rodzinnym, który odbędzie się 9 lipca o godzinie 17.00 w świetlicy w Ząbkach. W programie animacje taneczno-sportowe pod okiem animatora grill, zabawy
 8. 10 lipca w niedzielę odbędzie się kiermasz ciast zorganizowany przez Caritas Parafialną. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na Piknik Rodzinny, który będzie miał miejsce 27 sierpnia w sobotę o godz. 16.00
 9. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka (odbiór) będzie miała miejsce 23 lipca o godz. 9.00 Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą misje w najbiedniejszych krajach świata. Można też ofiarować symboliczną cegiełkę dokonując wpłaty na konto podane na ulotce.
 10. Intencje Mszalne
 11. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
 12. a) Śp. Ryszard Anyszka, Dmosin Pierwszy, lat 71
 13. b) Śp. Przemysław Fangrat , Rozdzielna , lat 24