XIV Niedziela Zwykła

05.07.2020

1. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Małgorzaty
  2. W piątek rozpoczynamy czterdziestogodzinne nabożeństwo przed odpustem św. Małgorzaty. Jest to czas dorocznej adoracji Najśw. Sakramentu. W piątek i sobotę adoracja będzie się rozpoczynać Mszą św. o godz. 7.30, a kończyć o 21.00 Apelem Jasnogórskim. W niedzielę adoracja zostanie wznowiona po Mszy św o godz. 9.00. Mieszkańcy każdej miejscowości mają dla siebie jedną godzinę adoracji. Porządek wywieszony jest w gablotach przed kościołem oraz znajduje się na stronie internetowej parafii.
  3. W niedzielę 12 lipca  – odpust ku czci św. Małgorzaty. Msze święte w naszym kościele o godz. 7.30, 9.00 i 12.00. Po sumie procesja eucharystyczna Zapraszam asystę parafialną, ministrantów, bielanki, strażaków. Dzieci komunijne i rocznicowe przychodzą w strojach komunijnych. Sumę odpustową odprawi ks. Łukasz Szczepański z parafii św. Jakuba w Głownie.
  4. Sprzątanie kościoła przed odpustem i terenu przy kościele w czwartek o godz. 9.00. Prosimy o pomoc mieszkańców Kraszew Wielki, Rozdzielna, Wiesiołów
  5. W dniach od 2 do 4 października organizowana jest trzydniowa pielgrzymka do sanktuariów Małopolski. Zapisy w Bibliotece gminnej koszt 420 zł. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę 200 zł
  6. Prasa religijna