OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIX Niedziela Zwykła

07.08.2022

 

  1. Dzisiaj I niedziela miesiąca po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja, modlitwy o powołania i procesja eucharystyczna. Serdecznie zapraszam strażaków, asystę parafialną, bielanki, dziewczynki sypiące kwiatki, osoby niosące feretrony i chorągwie, wspólnoty parafialne, ministrantów i lektorów.
  2. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Jadwigi Śląskiej.
  3. Wyjazd do Gdańska, na Hel i do Pelplina 16-17 września. Koszt 450 zł.
  4. W poniedziałek 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP, czyli Matki Bożej Zielnej. Wszystkie msze święte według porządku niedzielnego: 7.30, 9.00 i 12.00 oraz o 10.30 w kaplicy w Michałowie. Na każdej mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów.
  5. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z Głowna na Jasną Górę. Formularz elektroniczny dostępny na stronie internetowej pielgrzymki. Zapisy do 11 sierpnia włącznie. A w piątek 12 sierpnia od godz. 17.00 do 21.00 można zapisać się tradycyjnie w biurze pielgrzymki – przy parafii św. Jakuba
  6. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny
  7. Intencje
  8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:

Śp. + Sabina Gajda z Nadolnej l. 89