OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XV Niedziela Zwykła

11.07.2020

  1. Dziś odpust ku czci św. Małgorzaty. Kończymy czterdziestogodzinne nabożeństwo. Bóg zapłać wszystkim, którzy znaleźli czas na adorację Najświętszego Sakramentu. Adoracja zostanie wznowiona dziś po Mszy św. o godz. 9.00. O godz. 12.00 suma odpustowa i procesja eucharystyczna.
  2. Bóg zapłać mieszkańcom Trzcianki i Kuźm za posprzątanie kościoła na odpust
  3. NA SUMIE: Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali liturgię tej Mszy Świętej oraz procesję eucharystyczną. Szczególne podziękowanie druhom strażakom Ochotniczych Straży Pożarnych naszej parafii. A także ks. Sebastianowi Antosikowi za przewodniczenie naszej sumie odpustowej i wygłoszone Słowo Boże
  4. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Wiktorii
  5. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  6. Od 1 lipca można zapisać się na XXVI Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę. Organizatorzy zachęcają, by do 5 sierpnia zapisywać się online. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej i w profilach społecznościowych pielgrzymki.
  7. Wycieczka na Podkarpacie – 19-21 sierpnia – zapisy u ks. Proboszcza
  8. Intencje Mszy św.
  9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:

Śp. + Maria Kmieciak ze Szczecina, l. 78