1. Dziś odpust ku czci św. Małgorzaty. Kończymy czterdziestogodzinne nabożeństwo. Bóg zapłać wszystkim, którzy znaleźli czas na adorację Najświętszego Sakramentu. Adoracja zostanie wznowiona dziś po Mszy św. o godz. 9.00. O godz. 12.00 suma odpustowa i procesja eucharystyczna.
  2. Nowa Rada Parafialna
  3. Bóg zapłać mieszkańcom za posprzątanie kościoła na odpust (pracowały sprzątając kościół – Panie Bartosik Ewa, Wardzińska Barbara, Mączka Ania, Fangrat Ania z Wiesiołowa i Rozdzielnej), Panowie zaś Rubaszewski Jan, Gocek Wojciech, Gabrakiewicz Paweł z Kraszewa Wielkiego skosili trawę. Serdecznie dziękuję.
  4. NA SUMIE: Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali liturgię tej Mszy Świętej oraz procesję eucharystyczną. Szczególne podziękowanie druhom strażakom Ochotniczych Straży Pożarnych naszej parafii. A także ks. Łukaszowi Szczepańskiemu za przewodniczenie naszej sumie odpustowej i wygłoszone Słowo Boże
  5. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. o Pio
  6. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  7. Piesza pielgrzymka młodzieżowa z Łowicza na Jasną Górę – symboliczny udział. Komunikat w gablocie i na stronie parafialnej
  8. Wycieczka do Gniezna i Kruszwicy z parafii, koszt 130 zł – wyjazd 8 sierpnia – zapisy u ks. Proboszcza
  9. Intencje Mszy św.
  10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:

+ Zygmunt Zuchora z Dmosina, l. 86