OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVI Niedziela Zwykła

18.07.2021

  1. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Franciszka
  2. W dniach 18-25 lipca 2021 obchodzimy XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Hasło Tygodnia: „W drogę do Źródła Życia”. MIVA Polska po raz kolejny zaprasza wszystkich kierowców, członków ich rodzin oraz Przyjaciół misji do udziału w Akcji św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. Stąd też dzisiaj ofiary składane przed kościołem do puszki przeznaczone są na ten właśnie cel.
  3. W piątek przypada 23-dzień miesiąca. O godz. 17.00 msza św. i nabożeństwo za wstawiennictwem św. o Pio
  4. W NIEDZIELĘ przypada Święto św. Jakuba Apostoła a także wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców, po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów.
  5. Od 1 lipca można zapisać się na XXVI Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę. Organizatorzy zachęcają, by do 5 sierpnia zapisywać się online. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej i w profilach społecznościowych pielgrzymki.
  6. Wycieczka na Podkarpacie – 19-21 sierpnia – zapisy u ks. Proboszcza
  7. Kalendarze na Nowy Rok – 5 zł
  8. Intencje Mszy św.
  9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:

Śp. + Krystyna Kantorska z Dmosina, l. 80

Śp. + Jan Lange z Kamienia l. 70