1. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Wiktorii
  2. W dniach 19-26 lipca 2020 obchodzimy XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Hasło Tygodnia: „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa”. MIVA Polska po raz kolejny zaprasza wszystkich kierowców, członków ich rodzin oraz Przyjaciół misji do udziału w Akcji św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. Stąd też dzisiaj ofiary składane przed kościołem do puszki przeznaczone są na ten właśnie cel.
  3. W sobotę przypada Święto św. Jakuba Apostoła a także wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców.
  4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców.
  5. Wycieczka do Gniezna i Kruszwicy z parafii, koszt 130 zł – 8 sierpnia – zapisy u ks. Proboszcza
  6. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.