OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XVI Niedziela Zwykła
23.07.2023

1. W przyszłą NIEDZIELĘ po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów, z racji Święta św. Jakuba Apostoła a także wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców Obydwa wspomnienia wypadają we wtorek.
2. Od 1 lipca można zapisać się na XXVIII Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę. Organizatorzy zachęcają, by zapisywać się online. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej i w profilach społecznościowych pielgrzymki.
3. W dniach 23-30 lipca 2023 obchodzimy XXIV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Hasło Tygodnia: „Z Kościołem na misyjnych drogach”. MIVA Polska po raz kolejny zaprasza wszystkich kierowców, członków ich rodzin oraz Przyjaciół misji do udziału w Akcji św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. Stąd też ofiary składane dzisiaj przed kościołem do puszki przeznaczone są na ten właśnie cel.
4. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Franciszka
5. W sierpniu w niedzielę 27 msza święta dziękczynna za zebrane plony, czyli dożynki gminno-parafialne. Gospodarzami tegorocznych dożynek będzie miejscowość Grodzisk, Kałęczew, Kraszew Wielki, Nadolna i Michałów.
6. Intencje Mszalne