1. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców.
  2. W sobotę rozpoczyna się miesiąc sierpień. Jest to ogólnopolski miesiąc trzeźwości. Podejmijmy abstynencję na ten czas, szczególnie w intencji osób uzależnionych.
  3. W sobotę – I sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 17.30
  4. W niedzielę 2 sierpnia – I niedziela miesiąca po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna.
  5. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Franciszka
  6. Wycieczka do Gniezna i Kruszwicy z parafii, koszt 130 zł – 8 sierpnia – zapisy u ks. Proboszcza
  7. W niedzielę 9 sierpnia na mszach świętych o godz. 9.00 i 12.00 będziemy się modlić o trzeźwość w naszej ojczyźnie i usłyszymy też świadectwa osób, które wyszły z nałogu alkoholizmu
  8. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  9. Zapowiedzi