XVIII Niedziela Zwykła

01.08.2021

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja, modlitwy o powołania i procesja eucharystyczna.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się miesiąc sierpień. Jest to ogólnopolski miesiąc trzeźwości. Podejmijmy abstynencję na ten czas, szczególnie w intencji osób uzależnionych.
  3. We wtorek można uzyskać Odpust „Porcjunkuli”
  4. W czwartek I czwartek miesiąca- po mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwy o powołania oraz spotkanie grupy o. Pio
  5. W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu.
  6. W sobotę o godz. 15.00 msza św. z okazji 15 rocznicy powstania grupy AA „EFFATHA”. Msza odbędzie się na kompleksie sportowym Orlik, na którą serdecznie zapraszamy.
  7. W sobotę – I sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 16.30
  8. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Joanny Beretty Molli.
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Jackowi Kuśmirkowi z Dmosina II za skoszenie trawy na plebanii.
  10. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  11. Kalendarze na Nowy Rok – 5 zł
  12. Ofiary składane dzisiaj do puszek przed kościołem przeznaczone są na pomoc poszkodowanym w ostatnich nawałnicach, jakie nawiedziły naszą Ojczyznę.
  14. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:

Śp. + Cienkowska Zofia z Kamień l. 81