OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIII Niedziela Zwykła

05.09.2021

 

  1. Dziś przeżywamy Dożynki parafialne i gminne. Składamy serdeczne Bóg Zapłać gospodarzom dożynek czyli mieszkańcom Rudniczka, Borek i Nowostawów Dolnych za przygotowanie dzisiejszej uroczystości oraz za posprzątanie i udekorowanie kościoła, za skoszenie trawy.
  2. W środę 8 września przypada Święto Narodzenia NMP czyli MB Siewnej. Msza św. o godz. 18.00 połączona z obrzędem poświęcenia ziarna siewnego. O godz. 7.00 wyjdzie z naszego kościoła Piesza Pielgrzymka do Domaniewic na Uroczystość Odpustową. Zapraszamy do udziału. Prosimy też mieszkańców Lubiankowa i Woli Lubiankowskiej o przygotowanie poczęstunku dla pielgrzymów. Osoby niepełnoletnie powinny pójść z opiekunami. Przewidziany jest też autokar powrotny z Domaniewic, który odjedzie o godz. 15.00
  3. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka (odbiór) będzie miała miejsce 08 września o godz. 9.00 Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą misje w najbiedniejszych krajach świata. Można też ofiarować symboliczną cegiełkę dokonując wpłaty na konto podane na ulotce.
  4. Spotkanie dzieci klas III i ich rodziców rozpoczynających przygotowanie do I Komunii Świętej w przyszłą niedzielę po sumie.
  5. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla klas 0 i 1 na mszy świętej w przyszłą niedzielę o godz. 12.00
  6. W związku z pielgrzymkę parafialną do Sanktuariów Wielkopolski w dniach 24-26 września 2021 prosimy o wpłacanie pozostałej części należności.
  7. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  8. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. W zakrystii specjalny numer Gościa Niedzielnego związany z beatyfikacją Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Róży Czackiej w cenie 10 zł.
  1. Intencje Mszy św.