XXIV Niedziela Zwykła

12.09.2021

1. Dzisiaj o godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie odbędzie się uroczystość beatyfikacji Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej.
  2. Dzisiaj po sumie spotkanie dzieci klas III i ich rodziców rozpoczynających przygotowanie do I Komunii Świętej.
  3. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla klas 0 i 1 na mszy świętej o godz. 12.00, a w Kraszewie o godz. 10.30
  4. Dzisiaj rozpoczyna się XI Tydzień Wychowania w Polsce, który będziemy obchodzić w dniach 12-18 września
  5. W związku z pielgrzymkę parafialną do Sanktuariów Wielkopolski w dniach 24-26 września 2021 prosimy o wpłacanie pozostałej części należności.
  6. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Faustyny.
  7. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. W zakrystii specjalny numer Gościa Niedzielnego związany z beatyfikacją Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Róży Czackiej w cenie 10 zł.

1. Ofiary zbierane przed kościołem do puszek przeznaczone są na pomoc dla cierpiącego ludu Afganistanu.
  2. W sobotę 2 października zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w Pierwszym Dekanalnym Dniu Młodych, który będzie miał miejsce przy Parafii św. Jakuba w Głownie w godzinach 10.00-15.00. To szansa na dobrze spędzony czas, na głębsze poznanie siebie samego, drugiego człowieka i Boga. Będzie dobra modlitwa, dobre słowo, dobra zabawa i również dobre jedzenie. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.
  3. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Domaniewic. Termin 02 października – sobota. Proszę o zapisy w poszczególnych kołach. Zapraszam osoby chętne do wspólnej modlitwy w KŻR. (zapisy)
  5. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 10.00
  6. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    1. Śp. Marianna Żywulska, l.94, z Lubiankowa
    2. Śp. Michał Kotlarek, l. z Kraszewa