XXIV Niedziela Zwykła

13.09.2020

1. Dzisiaj rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Wychowania pod hasłem: Budujmy więzi. Otoczmy szczególną modlitwą uczniów, nauczycieli, wychowawców, katechetów i rodziców.
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 – dziesięcioro dzieci z naszej parafii przystąpi do I komunii świętej. Postarajmy się w miarę możności przyjść na wcześniejsze msze święte i otoczmy naszą modlitwą te dzieci i ich rodziny
  3. Dzieci i młodzież zapraszamy na spotkania formacyjne. Zbiórki ministranckie kandydatów odbywają się w soboty o godz. 10.00, spotkania scholi młodzieżowej – w piątki o godz. 19.00, scholi dziecięcej – w niedzielę o godz. 11.00.

1. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Teresy od Dz. Jezus

1. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny. Kalendarze – 5 zł