OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIX Niedziela Zwykła

16.10.2022

 1. Dzisiaj liczenie wiernych w kościele
 2. Dzisiaj przeżywamy XXII Dzień Papieski. Przed kościołem zbieramy ofiary do puszki dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin, by mogła podjąć studia.
 3. Dzisiaj po sumie spotkanie dzieci klas III i ich rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 4. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30
 5. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
 7. W przyszła niedzielę 23 dzień miesiąca – na sumie modlitwy za wstawiennictwem św. Ojca Pio
 8. Prosimy o nabywanie zniczy (wkładów) Caritas – można je kupić na stoliku za ławkami w cenie 4 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc potrzebującym.
 9. Miesiąc październik jest miesiącem Różańca Świętego. Nasz Caritas chce nagrodzić najbardziej aktywne dzieci. Będziemy rozdawać po każdym różańcu karteczki z pieczątkami. Dzieci które uzbierają największa ilość kartek otrzymają fajne prezenty. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 10. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
 11. Nasz Caritas organizuje od listopada „Spotkania z Bogiem”. Spotkania będą się odbywać o godz. 17.00 w każdą trzecią sobotę miesiąca w salce przy kościele. Zapraszamy dzieci do 12 roku życia. Chętne osoby prosimy o zapisywanie się u katechetów
 12. Przyjmujemy wypominki za zmarłych: roczne, półroczne i jednorazowe, można też je wypisać na komputerze i wydrukować. *Przyjmujemy również zgłoszenia na Mszę św., zbiorową za zmarłych, która odprawiana będzie od 1 do 8 listopada – o godz. 17.00 Kartki na wypominki jednorazowe wyłożone na stoliku
 13. Prosimy o segregowanie śmieci na cmentarzu, śmieci naturalne, liście, chwasty i ziemię wrzucamy do nowo wykopanych dołów, natomiast znicze, szkło, plastyki wrzucamy do kontenerów metalowych. Prośba do wszystkich, którzy mogą zabrać do domu sztuczne stare wiązanki i kwiaty, by to zrobili i włożyli do worka i wystawili na swojej posesji, bowiem parafia musi zapłacić od każdego kontenera. A tak możemy zmniejszyć te koszty. Dziękuję za zrozumienie. I w miarę możności spróbujmy także innych zmobilizować do segregowania śmieci.
 14. Parafia nasza organizuje wyjazd do: OLEŚNICA, TRZEBNICA, WROCŁAW na – JARMARK BOŻONARODZENIOWY w dniach 25 i 26 listopada. Koszt 450 zł zapisy do następnej niedzieli. Bliższe informacje w gablocie.
 15. Intencje Mszy św.
 16. W tym tygodniu odeszła do wieczności Śp. Zenobia Krakowiak l, 83, Dmosin