OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIX Niedziela Zwykła

17.10.2021

 

  1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej.
  2. 23 września w sobotę przypada wspomnienie św. o. Pio. O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo oraz uczczenie relikwii tego wielkiego świętego.
  3. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30
  4. Przyjmujemy wypominki za zmarłych: roczne, półroczne i jednorazowe, można też je wypisać na komputerze i wydrukować. *Przyjmujemy również zgłoszenia na Mszę św., zbiorową za zmarłych, która odprawiana będzie od 1 do 8 listopada – o godz. 17.00 Kartki na wypominki jednorazowe wyłożone na stoliku
  5. Prosimy o nabywanie zniczy (wkładów) Caritas – można je kupić na stoliku za ławkami w cenie 3,50 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc potrzebującym.
  6. Gminna Biblioteka Publiczna w Dmosinie organizuje w dniu 19 października wyjazd do kina Helios w Łodzi na film Fatima. Wyjazd z placu przy kościele o godzinie 17.15. Zapisy w bibliotece do 18 października.
  7. Wycieczka do Wrocławia na Jarmark Bożonarodzeniowy w dniach 03-04 grudnia. W planach zwiedzanie miasta z przewodnikiem, Hydropolis, Jarmark Bożonarodzeniowy, Oleśnica – zwiedzanie zamku, Bazyliki i miasta z przewodnikiem. Koszt 410 zł.
  8. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  9. Prosimy o segregowanie śmieci na cmentarzu, śmieci naturalne, liście, chwasty i ziemię wrzucamy do nowo wykopanych dołów, natomiast znicze, szkło, plastyki wrzucamy do kontenerów metalowych. Prośba do wszystkich, którzy mogą zabrać do domu sztuczne stare wiązanki i kwiaty, by to zrobili i włożyli do worka i wystawili na swojej posesji, bowiem parafia musi zapłacić od każdego kontenera. A tak możemy zmniejszyć te koszty. Dziękuję za zrozumienie. I w miarę możności spróbujmy także innych zmobilizować do segregowania śmieci, przypominając im że Ks. Proboszcz o to segregowanie prosił.
  10. Intencje Mszy św.