OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXV Niedziela Zwykła

19.09.2021

 

  1. 23 września przypada wspomnienie św. o. Pio. O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo oraz uczczenie relikwii tego wielkiego świętego.
  2. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Małgorzaty.
  3. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Domaniewic. Termin 02 października – sobota. Proszę o zapisy w poszczególnych kołach. Zapraszam osoby chętne do wspólnej modlitwy w KŻR. (zapisy)
  4. W sobotę 2 października zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w Pierwszym Dekanalnym Dniu Młodych, który będzie miał miejsce przy Parafii św. Jakuba w Głownie w godzinach 10.00-15.00. To szansa na dobrze spędzony czas, na głębsze poznanie siebie samego, drugiego człowieka i Boga. Będzie dobra modlitwa, dobre słowo, dobra zabawa i również dobre jedzenie. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.
  5. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. W zakrystii specjalny numer Gościa Niedzielnego związany z beatyfikacją Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Róży Czackiej w cenie 10 zł.
  6. Intencje Mszy św.
  7. DRAMAT! PILNIE POTRZEBNY RATUNEK DLA MALEŃKIEJ ZOSI Z SMA!

    Cieszę się, że tu jesteś, chociaż wolałbym nigdy nie pisać tych słów. Chciałbym dzielić się pięknymi zdjęciami mojej małej księżniczki, a nie codziennym dramatem, który rozgrywa się w czterech ścianach naszego domu. Młodzi rodzice często doświadczają nieprzespanych nocy, ale dla nas każda wiąże się ze śmiertelnym zagrożeniem. Bezdechy, ból i cierpienie – nie takiego dzieciństwa chciałem dla mojej maleńkiej córeczki. Wciąż zadaję sobie pytanie – dlaczego to ona musi tego doświadczać?! Diagnoza SMA – rdzeniowy zanik mięśni nie pozostawiła mi wyboru – muszę stanąć do nierównej walki. A ty jeśli tu jesteś, możesz być jedną z osób, dzięki której w naszej rodzinie wydarzy się cud! Bo zdobycie ogromnej kwoty – 9 milionów, na terapię genową, która ma uratować moje dziecko, będzie cudem. Ważny jest czas, bo leczenie jest najbardziej skuteczne do ukończenia 6 miesiąca życia. Zosia ma już 4 miesiące.