XXV Niedziela Zwykła

20.09.2020

1. Dzisiaj o godz. 12.00 – dziesięcioro dzieci z naszej parafii przystąpi do I komunii świętej. Postarajmy się w miarę możności przyjść na wcześniejsze msze święte i otoczmy naszą modlitwą te dzieci i ich rodziny
  2. 23 września przypada wspomnienie św. o. Pio. O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo oraz uczczenie relikwii tego wielkiego świętego.
  3. W niedzielę 27 września po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci które przystąpią do I komunii świętej w roku 2021 i zapisy
  4. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Teresy z Avila Jezus
  5. W ubiegłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.00 przed kościołem podczas zdejmowania maseczki ochronnej zgubiono jeden złoty kolczyk. Uczciwego znalazcę prosimy o przyniesienie go do zakrystii lub wrzucenie do skrzynki pocztowej przy plebani.
  6. Do chorych udam się 9 października, a nie w I piątek.
  7. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny. Kalendarze – 5 zł
  8. Spis rolny ogłoszeniei

1. Książka ks. dr Jan Stepa – „Kuszenie współczesnego człowieka” cena 25 zł – co jest receptą na chorobę współczesności.

Intencje Mszy św.