OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVI Niedziela Zwykła

26.09.2021

 

 1. Dzisiaj zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski, we wszystkich parafiach w całej Polsce odbędzie się doroczne badanie niedzielnych praktyk religijnych, czyli liczenie katolików uczestniczących we mszy św. i przystępujących do komunii świętej.
 2. W poniedziałek o godz. 17.00 msza święta przy odnowionej kapliczce w Dmosinie.
 3. We wtorek wyjazd do kina w łodzi na filmWyszyńskizemsta czy przebaczenie”. Zapisy w bibliotece gminnej.
 4. W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.00. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu.
 5. W piątek rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30
 6. W sobotę Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Domaniewic. Wyjazd spod kościoła o godz. 9.30. Proszę o zapisy w poszczególnych kołach. Zapraszam osoby chętne do wspólnej modlitwy w KŻR.
 7. W sobotę 2 października zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w Pierwszym Dekanalnym Dniu Młodych, który będzie miał miejsce przy Parafii św. Jakuba w Głownie w godzinach 10.00-15.00. To szansa na dobrze spędzony czas, na głębsze poznanie siebie samego, drugiego człowieka i Boga. Będzie dobra modlitwa, dobre słowo, dobra zabawa i również dobre jedzenie. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.
 8. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna
 9. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. o. Pio
 10. DRAMAT! PILNIE POTRZEBNY RATUNEK DLA MALEŃKIEJ ZOSI Z SMA!

W poprzednią niedzielę słyszeliśmy o   Zosi która ma 4 miesiące i choruje na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Rodzice usiłują zebrać 9 milionów złotych na terapię genową, by uratować swoją córeczkę. Ważny jest czas, bo leczenie jest najbardziej skuteczne do ukończenia 6 miesiąca życia. W przyszłą niedzielę przed kościołem na wszystkich mszach świętych i w kaplicy zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek, by pomóc maleńkiej Zosi i jej rodzicom.

 1. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
 2. Intencje Mszy św.