XXVII Niedziela Zwykła

02.10.2022

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, modlitwa różańcowa, adoracja, i procesja eucharystyczna. Serdecznie zapraszam strażaków, asystę parafialną, bielanki, dziewczynki sypiące kwiatki, osoby niosące feretrony i chorągwie, wspólnoty parafialne, ministrantów i lektorów.
  2. We wtorek o godz. 18.00 msza AA
  3. W czwartek -1 czwartek miesiąca. W czasie nabożeństwa różańcowego – modlitwy o powołania, a po mszy świętej spotkanie Grupy św. o. Pio.
  4. W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu.
  5. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30
  6. Prosimy o nabywanie zniczy (wkładów) Caritas – można je kupić na stoliku za ławkami w cenie 5 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc potrzebującym.
  7. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Wiktorii.
  8. Do nabycia kalendarze na nowy rok 2023 w cenie 5 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony na wsparcie Caritas Łowickiego
  9. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  10. Prosimy o segregowanie śmieci na cmentarzu, śmieci naturalne, liście, chwasty i ziemię wrzucamy do nowo wykopanych dołów, natomiast znicze, szkło, plastyki wrzucamy do kontenerów metalowych. Prośba do wszystkich, którzy mogą zabrać do domu sztuczne stare wiązanki i kwiaty, by to zrobili i włożyli do worka i wystawili na swojej posesji, bowiem parafia musi zapłacić od każdego kontenera. A tak możemy zmniejszyć te koszty. Dziękuję za zrozumienie. I w miarę możności spróbujmy także innych zmobilizować do segregowania śmieci, przypominając im że Ks. Proboszcz o to segregowanie prosił.