OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVII Niedziela Zwykła

03.10.2021

 

 1. Dzisiaj I niedziela miesiąca po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna
 2. We wtorek o godz. 19.00 msza AA
 3. W czwartek -1 czwartek miesiąca. Po Mszy św wieczornej spotkanie Grupy św. o. Pio.
 4. W przyszłą niedzielę 10.X. przeżywać będziemy XXI Dzień Papieski. Przed kościołem będziemy zbierali ofiary do puszki dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin, by mogła podjąć studia.
 5. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30
 6. Łódzki Urząd Wojewódzki w ramach akcji #SZCZEPIMY SIĘ organizuje punkt szczepień przeciwko COVID – 19 w Dmosinie w dniu 10 października w godzinach od 9.00 do 15.00 na placu OSP w Dmosinie. Chętne osoby będą mogły przyjąć szczepionkę jednodawkową Johnson and Johnson
 7. Przyjmujemy wypominki za zmarłych: roczne, półroczne i jednorazowe, można też je wypisać na komputerze i wydrukować. *Przyjmujemy również zgłoszenia na Mszę św., zbiorową za zmarłych, która odprawiana będzie od 1 do 8 listopada – o godz. 17.00 Kartki na wypominki jednorazowe wyłożone na stoliku
 8. Za tydzień do nabycia świece Caritas.
 9. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. o. Wiktorii
 10. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
 11. Intencje Mszy św.
 12. W tym tygodniu odszedł do wieczności:
  1. Śp. Wiesław Rogala l.62, z Borek
 13. DRAMAT! PILNIE POTRZEBNY RATUNEK DLA MALEŃKIEJ ZOSI Z SMA!
  W poprzednią niedzielę słyszeliśmy o  Zosi która ma 4 miesiące i choruje na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Rodzice usiłują zebrać 9 milionów złotych na terapię genową, by uratować swoją córeczkę. Ważny jest czas, bo leczenie jest najbardziej skuteczne do ukończenia 6 miesiąca życia. Dzisiaj przed kościołem na wszystkich mszach świętych i w kaplicy zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek, by pomóc maleńkiej Zosi i jej rodzicom. Jako podziękowanie będziemy mogli otrzymać kawałek ciasta przygotowany przez bliskich Zosi.