XXVII Niedziela Zwykła

03.10.2021

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna
  2. We wtorek o godz. 19.00 msza AA
  3. W czwartek -1 czwartek miesiąca. Po Mszy św wieczornej spotkanie Grupy św. o. Pio.
  4. W przyszłą niedzielę 10.X. przeżywać będziemy XXI Dzień Papieski. Przed kościołem będziemy zbierali ofiary do puszki dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin, by mogła podjąć studia.
  5. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30
  6. Łódzki Urząd Wojewódzki w ramach akcji #SZCZEPIMY SIĘ organizuje punkt szczepień przeciwko COVID – 19 w Dmosinie w dniu 10 października w godzinach od 9.00 do 15.00 na placu OSP w Dmosinie. Chętne osoby będą mogły przyjąć szczepionkę jednodawkową Johnson and Johnson
  7. Przyjmujemy wypominki za zmarłych: roczne, półroczne i jednorazowe, można też je wypisać na komputerze i wydrukować. *Przyjmujemy również zgłoszenia na Mszę św., zbiorową za zmarłych, która odprawiana będzie od 1 do 8 listopada – o godz. 17.00 Kartki na wypominki jednorazowe wyłożone na stoliku
  8. Za tydzień do nabycia świece Caritas.
  9. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. o. Wiktorii
  10. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  12. W tym tygodniu odszedł do wieczności:
    1. Śp. Wiesław Rogala l.62, z Borek
  13. DRAMAT! PILNIE POTRZEBNY RATUNEK DLA MALEŃKIEJ ZOSI Z SMA!
    W poprzednią niedzielę słyszeliśmy o  Zosi która ma 4 miesiące i choruje na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Rodzice usiłują zebrać 9 milionów złotych na terapię genową, by uratować swoją córeczkę. Ważny jest czas, bo leczenie jest najbardziej skuteczne do ukończenia 6 miesiąca życia. Dzisiaj przed kościołem na wszystkich mszach świętych i w kaplicy zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek, by pomóc maleńkiej Zosi i jej rodzicom. Jako podziękowanie będziemy mogli otrzymać kawałek ciasta przygotowany przez bliskich Zosi.