OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVII Niedziela Zwykła

04.10.2020

 1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec i procesja eucharystyczna
 2. We wtorek przypada I wtorek miesiąca. O godz. 19.00 – Msza święta o trzeźwość w naszych rodzinach i w naszym społeczeństwie.
 3. W piątek – udam się do chorych od godz. 9.00 .
 4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania
 5. W przyszłą niedzielę 11.X. przeżywać będziemy XX Dzień Papieski. Przed kościołem będziemy zbierali ofiary do puszki dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin, by mogła podjąć studia.
 6. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR świętego Ojca Pio.
 7. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.15
 8. Od poniedziałku przyjmujemy wypominki za zmarłych: roczne, półroczne i jednorazowe, można też je wypisać na komputerze i wydrukować. *Przyjmujemy również zgłoszenia na Mszę św., zbiorową za zmarłych, która odprawiana będzie od 1 do 8 listopada – o godz. 17.00
 9. Parafia organizuje wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy – 03-05 grudnia. Koszt 420 zł. W programie zwiedzanie Drezna z przewodnikiem i czas na kramy Bożonarodzeniowe, przejazd do hotelu we Wrocławiu zakwaterowanie, obiadokolacja, następnego dnia zwiedzanie miasta z przewodnikiem i Hydropolis, czas wolny na jarmark we Wrocławiu. Zapisy i wpłata pierwszej raty 200 zł do 15 października
 10. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny. Kalendarze – 5 zł
 11. Książka ks. dr Jan Stepa – „Kuszenie współczesnego człowieka” cena 25 zł – co jest receptą na chorobę współczesności.
 12. Intencje Mszy św.
 13. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:

+ Tadeusz Rubaszewski z wioski Nagawki l. 77