OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVIII Niedziela Zwykła

11.10.2020

 1. Dzisiaj obchodzimy XX Dzień Papieski. Przed kościołem zbieramy ofiary do puszki dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin, by mogła podjąć studia.
 2. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania
 3. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Wiktorii
 4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.15
 5. Przyjmujemy wypominki za zmarłych: roczne, półroczne i jednorazowe, można też je wypisać na komputerze i wydrukować. *Przyjmujemy również zgłoszenia na Mszę św., zbiorową za zmarłych, która odprawiana będzie od 1 do 8 listopada – o godz. 17.00 Kartki na wypominki jednorazowe wyłożone na stoliku
 6. Prosimy o nabywanie zniczy Caritas – można je kupić na stoliku za ławkami w cenie 3 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc potrzebującym.
 7. Parafia organizuje wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy – 03-05 grudnia. Koszt 420 zł. W programie zwiedzanie Drezna z przewodnikiem i czas na kramy Bożonarodzeniowe, przejazd do hotelu we Wrocławiu zakwaterowanie, obiadokolacja, następnego dnia zwiedzanie miasta z przewodnikiem i Hydropolis, czas wolny na jarmark we Wrocławiu. Zapisy i wpłata pierwszej raty 200 zł do 15 października
 8. Dziękujemy Panu Władysławowi Mikołajczykowi z Lubiankowa za skoszenie trawy na cmentarzu.
 9. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny. Kalendarze – 5 zł
 10. Książka ks. dr Jan Stepa – „Kuszenie współczesnego człowieka” cena 25 zł – co jest receptą na chorobę współczesności.
 11. W środę przypada Dzień Nauczyciela. Pamiętajmy o wszystkich nauczycielach i wychowawcach

Intencje Mszy św.