OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXI Niedziela Zwykła 31.10.2021

 

 1. W poniedziałek 01 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godz. 7.30, 9.00 i 12.00. Suma o godz. 12.00 będzie sprawowana za zmarłych spoczywających na cmentarzu w Dmosinie, a po niej procesja na cmentarz z wypominkami jednorazowymi za zmarłych. Na procesję proszę by założono maseczki. Na cmentarzu też zbierane są ofiary na rzecz WSD w Łowiczu.
 2. We wtorek 2 listopada Wspomnienie Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny. Msze o godz. 7.30, 9.00 i 17.00. O godz. 9.00 msza za wszystkich wiernych zmarłych oraz druga część wypominek jednorazowych. O godz. 17.00 – Msza św. za naszych parafian zmarłych w ostatnim roku. Na tę mszę św. zapraszamy rodziny i znajomych tych zmarłych. Przynosimy ze sobą znicze.
 3. 1 i 2 listopada nie będzie Mszy św. w kaplicach. Prosimy parafian o przyjście do kościoła i nawiedzenie cmentarza
 4. Od 2 listopada Msze Święte wieczorne w naszym kościele będą odprawiane o 17.00
 5. Od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza, odmówienie modlitwy za zmarłych zachowując zwykłe warunki – spowiedź, komunia święta, modlitwa w intencji Ojca Świętego, stan łaski uświęcającej. Odpust można ofiarować tylko za zmarłych.
 6. Przyjmujemy wypominki za zmarłych: roczne, półroczne i jednorazowe, można też je wypisać na komputerze i wydrukować. *Przyjmujemy również zgłoszenia na Mszę św., zbiorową za zmarłych, która odprawiana będzie od 1 do 8 listopada – o godz. 17.00 Kartki na wypominki jednorazowe wyłożone na stoliku. Od niedzieli do poniedziałku od godz. 9.00 – do 12.00 przyjmujemy wypominki na cmentarzu
 7. Prosimy o nabywanie wkładów Caritas – można je kupić na stoliku za ławkami w cenie 3,50 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc potrzebującym.
 8. W czwartek -1 czwartek miesiąca. Po Mszy św wieczornej – adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwy o powołania.
 9. W piątek -1 piątek miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy od godziny 16.30. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ.
 10. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 16.30.
 • W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i modlitwy o powołania.
 1. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji w kościele..
 2. Wycieczka do Wrocławia na Jarmark Bożonarodzeniowy w dniach 03-04 grudnia. W planach zwiedzanie miasta z przewodnikiem, Hydropolis, Jarmark Bożonarodzeniowy, Oleśnica – zwiedzanie zamku, Bazyliki i miasta z przewodnikiem. Koszt 410 zł.
 3. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Wiktorii
 4. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.
 5. Intencje Mszy św.