XXXI Niedziela Zwykła

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 01.11.2020

1. Suma o godz. 12.00 będzie sprawowana za zmarłych spoczywających na cmentarzu w Dmosinie, a po niej procesja w kościele z wypominkami jednorazowymi za zmarłych.
  2. W poniedziałek 2 listopada Wspomnienie Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny. Msze o godz. 7.30, 9.00 i 17.00. O godz. 9.00 msza za wszystkich wiernych zmarłych oraz druga część wypominek jednorazowych i procesja w kościele. O godz. 17.00 – Msza św. za naszych parafian zmarłych w ostatnim roku. Na tę mszę św. zapraszamy rodziny i znajomych tych zmarłych. Przynosimy ze sobą znicze.
  3. W czwartek I czwartek miesiąca- po mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwy o powołania.
  4. W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu.
  5. !!! Wizyta u chorych w I piątek odwołana ze względu na pandemię.!!!
  6. Przyjmujemy wypominki za zmarłych: roczne, półroczne. Przyjmujemy również zgłoszenia na Mszę św., zbiorową za zmarłych, która odprawiana będzie od 1 do 8 listopada – o godz. 17.00
  7. Prosimy o nabywanie zniczy Caritas – można je kupić na stoliku za ławkami w cenie 3 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc potrzebującym.
  8. Od 1 listopada Msze Święte wieczorne w naszym kościele będą odprawiane o  godz. 17.00
  9. Od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza, odmówienie modlitwy za zmarłych zachowując zwykłe warunki – spowiedź, komunia święta, modlitwa w intencji Ojca Świętego, stan łaski uświęcającej. Odpust można ofiarować tylko za zmarłych.
  10. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Ojca Pio
  11. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny. Kalendarze – 5 zł

W tym tygodniu odeszła do wieczności: Katarzyna Klepczyńska l.50 z Dmosina Pierwszego