XXXIII Niedziela Zwykła

15.11.2020

1. W następną niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – jest to ostatnia niedziela roku kościelnego.
  2. Zostały poświęcone opłatki wigilijne, które roznosi Pan Kościelny Stanisław. Ofiary składane przy tej okazji są wyrazem naszego podziękowania za jego posługę na rzecz naszej parafii. Tak wczesny czas roznoszenia opłatków spowodowany jest stanem pandemii, chcemy bowiem by w każdej rodzinie znalazł się opłatek, którym podzielimy się w czasie wigilii. Z naszej strony zostaną zachowane wszelkie względy bezpieczeństwa i oto samo prosimy tych, którzy opłatek będą przyjmować.
  3. W najbliższą sobotę rozpoczniemy nowennę do św. Andrzeja Apostoła. Będziemy ją odprawiać przez 9 dni przed odpustem parafialnym – codziennie po Mszy św. wieczornej
  4. W przyszłą niedzielę nie będzie spotkania dla kandydatów do bierzmowania ze względu na pandemię.
  5. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 41 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  6. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Franciszka
  7. Świece Caritas
  8. Polecamy prasę katolicką.