PIELGRZYMKA PARAFIALNA

24-26 września 2021

W dniach 24-26 września 2021 organizujemy pielgrzymkę parafialną do Sanktuariów Wielkopolski – śladem Św. Józefa i bł. Edmunda Bojanowskiego.

Jak wiemy 2021 r. został ogłoszony przez Papieża Franciszka  „Rokiem św. Józefa.”

W programie Kalisz/ Narodowe Sanktuarium Św. Józefa, Gostyń – Sanktuarium Matki Bożej- Świętogórskiej Róży Duchownej, Luboń- Opactwo Benedyktynów, Górka Duchowna- Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, Luboń – Sanktuarium Bł. Edmunda Bojanowskiego. Poznań Karmelici Bosi – Diecezjalne Sanktuarium Św. Józefa.

W czasie pielgrzymki zapewniamy: opiekę duchową Kapłana, a także interesujący program turystyczny, 2 noclegi w  nowoczesnym Domu Wypoczynkowo – Rekolekcyjnym  w Zaniemyślu, wyżywienie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę przewodników, ubezpieczenie, przejazd wygodnym autokarem,

Koszt pielgrzymki 480 zł. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Panią Joanną Kucińską . która poprowadzi zapisy. Nr telefonu można otrzymać w Zakrystii .

Przy zapisach prosimy o wpłatę 200 zł ponieważ musimy do 18 czerwca wpłacić zaliczkę za noclegi.