OGŁOSZENIA PARAFIALNE

X Niedziela Zwykła

06.06.2021

 

  1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja z racji I niedzieli miesiąca, modlitwy o powołania i nabożeństwo czerwcowe.
  2. W poniedziałek o godz. 18.00 ks. Biskup Wojciech Osial udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. Kandydatów proszę o przybycie na godz. 17.30
  3. W czwartek – zakończenie dawnej oktawy Bożego Ciała. Po Mszy wieczornej – procesja eucharystyczna i poświęcenie wianków. Zapraszamy całą asystę. Po procesji spotkanie grupy modlitewnej św. Ojca Pio
  4. PODZIĘKOWANIE za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało: rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, mieszkańcom Szczecina, Kołom Żywego Różańca św. Małgorzaty i św. Joanny Beretty Molli, strażakom z OSP Lubianków. Dziękuję strażakom, policji za zabezpieczenie procesji asyście parafialnej, ministrantom, lektorom, bielankom, Kołom Żywego Różańca, dziewczynkom sypiącym kwiatki, dzieciom komunijnym i rocznicowym, wszystkim niosącym feretrony i chorągwie. Wszystkim parafianom i gościom, p. Małgosi Koteckiej i p. Eli Wojciechowskiej za przygotowanie procesji, p. Halinie Białek za dekorację kwiatową, p. Basi katechetce za pomoc przy procesji   wszystkim za ustrojenie trasy procesji i domów
  5. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele po mszy św. wieczornej
  6. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św.
  7. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 31 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  8. Prasa religijna.
  9. W dniach 24-26 września 2021 organizujemy pielgrzymkę parafialną do Sanktuariów Wielkopolski – śladem Św. Józefa i bł. Edmunda Bojanowskiego. Jak wiemy 2021 r. został ogłoszony przez Papieża Franciszka „Rokiem św. Józefa.” W programie Kalisz/ Narodowe Sanktuarium Św. Józefa, Gostyń – Sanktuarium Matki Bożej- Świętogórskiej Róży Duchownej, Luboń- Opactwo Benedyktynów, Górka Duchowna- Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, Luboń – Sanktuarium Bł. Edmunda Bojanowskiego. Poznań Karmelici Bosi – Diecezjalne Sanktuarium Św. Józefa. W czasie pielgrzymki zapewniamy: opiekę duchową Kapłana, a także interesujący program turystyczny, 2 noclegi w  nowoczesnym Domu Wypoczynkowo – Rekolekcyjnym  w Zaniemyślu, wyżywienie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę przewodników, ubezpieczenie, przejazd wygodnym autokarem, Koszt pielgrzymki 480 zł. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Panią Joanną Kucińską . która poprowadzi zapisy. Nr telefonu można otrzymać w Zakrystii . Przy zapisach prosimy o wpłatę 200 zł ponieważ musimy do 18 czerwca wpłacić zaliczkę za noclegi.
  10. Intencje Mszalne