Drodzy Parafianie!
Podajemy listę grup parafialnych dziecięcych i młodzieżowych, do których osoby zainteresowane mogą się zapisać i należeć:

1. Ministranci spotykają się w każdą sobotę o godz. 10.00 na salce parafialnej. Opiekunem jest ks. Adrian Czerwiński
  2. Schola dziecięca spotyka się w każdą niedzielę o godz. 11.00 w salce parafialnej. Opiekunem jest p. Ewa Zgierska, organista.
  3. Dziecięco-Młodzieżowe Koło Różańcowe spotyka się w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 11.45 na salce parafialnej. Opiekunem jest p. Halina Grabowicz
  4. Oaza Dzieci Bożych spotyka się w każdą sobotę o godz. 11.00 w salce parafialnej. Opiekunem jest ks. Adrian Czerwiński
  5. Bielanki spotykają się wedle ustaleń z opiekunem, jest nim p. Barbara Kazimierczak
  6. Schola młodzieżowa spotyka się w każdy piątek o godz. 19.00. Opiekunami są: p. Marek Raczyński i ks. Adrian Czerwiński.

!!! UWAGA !!!

Pierwsze wspólne spotkanie wszystkich powyższych grup z wyjątkiem scholi młodzieżowej odbędzie się w najbliższą sobotę, 07.09.2019 r. w salce parafialnej o godz. 10.00. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i młodzież KONIECZNIE z rodzicami z racji przedstawienia nowych członków grup i planów na kolejny rok formacyjny. Zachęcamy także, abyście zaprosili do nich swoich kolegów i koleżanki! Do zobaczenia!

Duszpasterze parafii p.w. św. Andrzeja Apostoła i św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy w Dmosinie