Drodzy Parafianie!
Coroczna pielgrzymka do Domaniewic na odpust sanktuarium Matki Bożej to część parafialnego życia. W pielgrzymce nigdy nie zabrakło osób dorosłych, starszych, rodziców, młodzieży szkolnej i dzieci, członków grup parafialnych. W tym roku pielgrzymować będziemy w niedzielę, co jest doskonałą okazją, aby jak najwięcej osób wzięło udział w tym pobożnym dziele! Nie pozostańmy w domach, ale ofiarujmy Chrystusowi za pośrednictwem Jego Matki Maryi nasze dziękczynienia, prośby, trudności i wszystko, co posiadamy!

Pielgrzymka wyruszy z placu przed kościołem parafialnym o godz. 7.00. W ciągu trasy, która liczy sobie 15 km rozważać będziemy tajemnice różańcowe, słuchać konferencji i śpiewać pieśni, które prowadzić będą nasze serca (i nogi 😉 ) do Pani Domaniewic. Szczytem pielgrzymowania będzie udział w uroczystej Mszy świętej o godz. 12.00 przed sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Domaniewicach. Po jej zakończeniu udamy się w drogę powrotną. Osoby, które chciałyby wrócić busem proszone są o zapisanie się na listę w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Niech świat czci Maryję, a przez to uwielbia Jej Syna, Jezusa Chrystusa!

Duszpasterze parafii p.w. św. Andrzeja Apostoła i św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy w Dmosinie