Rozpoczęły się zapisy on-line na XXVI Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę i trwają do 5 sierpnia br. Ze względu na aktualnie obowiązujące wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego podczas stanu epidemii w Polsce, tegoroczni pielgrzymi w większości będą spali w namiotach. Organizatorzy proszą, aby zainteresowani zapoznali się z wytycznymi jeszcze przed wypełnieniem zgłoszenia. Formularz zgłoszeniowy do zapisów można znaleźć na stronie www.lppm.pl i FB Pielgrzymka Łowicka. Koszt wpisowego do sekretariatu ŁPPM to 90 zł plus koszty ustanowione przez przewodnika poszczególnej grupy. Jest możliwość podjęcia Pielgrzymowania Duchowego i towarzyszenia tegorocznym pielgrzymom zdążającym na Jasną Górę. Szczegóły na stronie www.lppm.pl.  

W załączniku  link do filmu opowiadającym o charakterze naszej sierpniowej pielgrzymki.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=7ojH5K2D-EY

Z wyrazami wdzięczności za pomoc oraz pamięci w modlitwie

ks. Tomasz Stępniak Przewodnik XXVI ŁPPM